Pożegnanie klas maturalnych

Pożegnanie klas maturalnych

28 kwietnia miało miejsce uroczyste pożegnanie klas maturalnych w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu!

Podczas uroczystości wręczono zarówno wyróżnienia naukowe jak i sportowe, a także dyplomy za udział w licznych konkursach (np. na Najlepszą Klasę Maturalną zorganizowaną przez nasz portal internetowy).

Nagrodzono osoby angażujące się w działalność na rzecz szkoły m.in. w akcjach Szkolnego Klubu Europejskiego czy też Samorządu Uczniowskiego. Wyróżniono również aktywnych członków organizacji PaTPORT promującej zdrowy styl życia, a także osoby biorące czynny udział w rajdach rowerowych organizowanych przez Szkolny Klub Turystyczny „Szprycha”.

Uczniowie klas 1-3 przygotowali rozbudowaną część artystyczną, która była swoistym zwieńczeniem całej uroczystości!

Wszystkim tegorocznym abiturientom życzymy pomyślnego zdania egzaminu maturalnego i samych sukcesów w dorosłym życiu!

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć przygotowaną przez Mikołaja Ratajczaka!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz