Zderzenie różnych światów

Zderzenie różnych światów

W dniu 14.11.2017 w Zespole Szkół Zawodowych w Rawiczu odbył się Dzień Subkultur i Obyczajów. Poszczególne klasy przebrały się za przedstawicieli wcześniej wylosowanych subkultur – uczniowie zaprezentowali modowe wariacje i charakterystyczne elementy danego stylu. Prezentowane były subkultury takie jak: gotyk, emo, hipisi, hipsterzy, hiphopowcy, skejterzy, punk czy szalikowcy.

Zwycięzcy Dnia Subkultur i Obyczajów to:

  1. miejsce – Klasa 3TE
  2. miejsce – Klasa 1TŻ
  3. miejsce – Klasa 4TŻ
  4. miejsce (wyróżnienie) – 1Tlg

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych okiem Mikołaja Ratajczaka.

 

2 thoughts on “Zderzenie różnych światów

  1. No super szkoła. Nauczyciele bardzo przyjemni i zdeterminowani aby uczynić przyszłość narodu lepszą trzymając zbuntowaną młodzież „krótko”, kolokwialnie pozwolę sobię napisać. Tak powinni działać nauczyciele w każdej placówce tego typu. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *