O nas

Kilka słów o nas.

Jesteśmy grupą młodych ludzi technikum, których razem połączył cel stworzenia strony.

Pomysł opublikowania strony internetowej pojawił na zajęciach pozalekcyjnych z pisania w HTML pod koniec 2015 roku. Tam też zaczęła powstawać przyszła redakcja portalu zsz24.pl.

Początki były trudne, dopiero zapoznawaliśmy się z tematem, niewiele wiedzieliśmy na temat tworzenia stron, ale wraz z upływem czasu zdobywaliśmy potrzebną wiedzę, zajęcia stawały się ciekawsze i coraz bardziej angażujące.

Wiedzieliśmy, że w przyszłości będziemy chcieli wykorzystać naszą wiedzę w praktyce. I tak zaczęły pojawiać się pierwsze pomysły, uwagi, poprawki dotyczące przyszłej strony. Niestety do jej stworzenia jeszcze wiele brakowało.

Poznaliśmy się lepiej, dowiedzieliśmy się, że możemy na sobie polegać, pogłębiliśmy też naszą wiedzę. Mogliśmy powoli rozpocząć poszukiwania odpowiedniego sposobu na opublikowanie naszego portalu. Minęło jeszcze wiele czasu aż w listopadzie, po ponad roku postanowiliśmy, że nadszedł już czas, by zrealizować nasze małe marzenie.

Wykorzystaliśmy naszą wiedzę i zdobyte doswiadczenie, by wspólnymi siłami stworzyć portal, z którego właśnie korzystasz.

Cały czas rozwijamy nasze pasje i zainteresowania.

Może i Ty chcesz do nas dołączyć? Zapraszamy Cię serdecznie!

Kreatywny Zespół